10 Yıllık Tecrübe

Sektörün öncülerinden olan MUYAB , 2014 yılında kurulmasına rağmen Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın KAYA ve ekibi ;

‘’ MUYAB VARSA ÇÖZÜM VAR !  ‘’

İLKESİ İLE YENİLİKÇİ VE MÜŞTERİ ODAKLI GÜVENLİ VE DAKİK , KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞINDAN ASLA TAVİZ VERMEZ . Sektördeki tecrübeleri sayesinde Personel Taşımacılığı ve Vip Taşımacılık faaliyetlerinde müşterilerine kalite ve güvenilirliği taahhüt eder.

Yenilikçi vizyon anlayışımız her geçen gün kendini geliştirdiği gibi ;

Personellerimizin gelişimine de oldukça önem vermekteyiz. Güler yüzlü ve anlayışlı bir hizmet şuuru her alanımıza hakimdir. Bizim için her proje önemlidir. Çünkü biz can taşıdığımızın bilincindeyiz ve konfor güvenlik kaliteden asla taviz veremeyiz.

Muyab Çözüm Üretir

Zamanı efektif  ve doğru kullanmak birçok kurumun öncelikli ilkesidir. İş verimliliğini arttırmanın başında ulaşım gelmektedir. Günümüzde personel taşımacılığında firmaların en büyük sıkıntısı yaşanan zaman kaybıdır.Dünyanın gelişmiş ülkelerinde yapılan araştırmalar işe gidiş dönüş saatlerinin verimlilik açısından önemine dikkat çekmektedir.
1200 servis 50 vip araçlarımız ile trafiğin en yoğun yaşandığı megakent İstanbul’da ve büyük şehirlerimizde firma personellerini huzur içinde işlerine, evlerine, sevdiklerine taşımak bizim en önemli görevimizdir. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekte, araç filomuzu günün koşullarına uygun olarak her geçen gün yenilemekteyiz.
İstanbul, Ankara, Kocaeli, Kırıkkale, İzmir, Bursa, Erzurum, Çorlu da devam eden projelerimizde 25.000 personelimizin güvenli, kaliteli ve konforlu bir şekilde ulaşımlarını sağladık. Yapılan memnuniyet anketlerimiz bize %96 olumlu cevap vermektedir .

Muyab Varsa Çözüm VAR

Kendini sürekli yenileyerek, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp, ulaşımda mükemmelliği sağlamak, sektördeki lider konumumuzu korumak ve kontrollü büyümeyi sürdürüp topluma istihdam imkanları sağlamaktır.

Çalışanları ile birlikte müşterilerin beklentilerini en yüksek düzeyde karşılayarak hayatınızı kolaylaştıracak çözümler üretmek.

Yenilikçi Teknolojik Alt Yapı

Giderek dijitalleşen dünyamızda, dijital altyapımızı oluşturduğumuz gibi gelişen sektörlere ve dünyamıza uyum sağlamanın yanı sıra olumlu katkılarda bulunuyoruz 

Yapılan Anket Sonuçları

Bir yılda 25.000 personel ile yapılan anket sonuçlarımız 

 
 

23426

Katılımcı

92%

Mutlu Hizmet Alan

650

Mutlu Çalışan